Мрії про чудовий відпочинок у теплій країні з чудовими пляжами повинні обов'язково збуватися. І саме для цього випадку в якості однієї з прекрасних у всіх сенсах точок відпочинку дуже рекомендуємо Домінікану - спекотну володарку білих і граціозних берегових ліній, прикрашених досконалістю пальмових гаїв.

Де знаходиться Домінікана

Країна розташувалася на острові Гаїті. Омивають її води Карибського моря та Атлантичного океану, що відображається на погодних умовах того чи іншого домініканського курорту. Вперше світ дізнався про ці місця від мореплавця Христофора Колумба – саме він став першовідкривачем, який із захопленням досліджував райську територію невідомого раніше острова.

У ті часи дикі тропіки Гаїті викликали окрім захоплення подив і часом страх, сьогодні ж про Домінікана можна почути багато позитивних відгуків із закликом обов'язково відвідати її особисто.

Причини привабливості

Насамперед Домінікана манить пляжами. Вони ніби змальовані з найідеальніших картинок тропічного відпочинку: білий дрібний пісок, багато сонячного світла, прозора блакитно-бірюзова гладь води та стрункі пальми із зеленими капелюхами листя. Таких пляжів тут близько 1500 км!

«Суцільна романтика», – подумає хтось, не усвідомлюючи, що має рацію. Домініканські весілля давно стали особливістю відпочинку на Карибському острові. Організатори перетворюють їх на незабутнє свято, що ще більше пов'язує закоханих.

Ще декілька причин популярності Домінікани:

  • можливість відпочинку цілий рік;
  • багато визначних пам'яток для екскурсій;
  • багатство природи (національні парки, гарні ландшафти без втручання людини тощо);
  • солідний вибір розваг;
  • розвинена інфраструктура, що повністю орієнтована на туристів;
  • апетитна кухня, що складається із поєднання кухонь світу;
  • сервіс "Все включено".

Найкращий час для відпочинку

Вологий субтропічний клімат створює умови, досить прийнятні більшості туристів. Хоча температура влітку в середньому тримається на позначці +33 ° C, а взимку +25 ° C, вона не має негативного навантаження на організм. Середня температура води коливається у межах +25 °C.

Сезон відпочинку на Домінікані – жовтень-квітень, а піковими місяцями вважаються січень, лютий та частину березня. У цей період на острові спокійно, сухо і все потопає у тропічній нірвані.

Популярні ТОП-5 курортів Домінікани

Перелічені нижче курорти цього спекотного куточку мрії омиваються водами Карибського моря та Атлантичного океану. Тут приємно почуватися частиною природи, забуваючи про все інше, і ловити насолоду від секунд, що об'єднуються в безтурботність.

Курорт Пунта-Кана

Знаходиться на південному сході у місці з'єднання Карибського моря та Атлантичного океану. Чарівна природа дарує чудові ландшафти та враження. Наприклад, ви ніколи не забудете прогулянку на мальовничу гору Редонда або острова Саона. Первісний світ флори та фауни можна спостерігати, відвідавши місцеві заповідники Самани, а ось у пошуках розваг Пунта-Кана запропонує вам величезний Парк пригод.

Пляжі курорту вважаються високо обладнаними, здатними передати всю відпочинкову палітру на Домінікані. Баваро віддають перевагу ті, хто любить цивілізований релакс, Макао - спокій дикої природи, Хуанійо - респектабельність і відповідність високому статусу.

Піком відпочинку стали зимові місяці.

Курорт Ла-Романа

Цей курорт призначений для спокійного сімейного відпочинку без шуму та метушні. У Ла-Романі багато готелів із чудовим сервісом, смачна кухня та чудова природа. Пляжі ваблять чистотою та відсутністю проявів цивілізації – все настільки гарно та гармонійно, що виникає відчуття нереальності.

Вхід у воду тут пологий, невелика глибина, тому вітається відпочинок з дітьми. Дорослі, крім купання, можуть вибрати для себе дайвінг, гольф, рибалку, теніс, прогулянки на конях і багато інших розваг. Пляжі: Байяібе, Домінікус, Мінітас.

При здійсненні прогулянок варто обов'язково відвідати острів Саона, Каталініта, село Альтос-де-Чавон, оцінити кокосові гаї та інші переваги Національного парку.

Відпочиваючі вважають за краще відвідувати курорт з листопада по квітень, виділяючи грудень та березень.

Бока-чіка

Один із найближчих до столиці південних курортів (всього за 30 кілометрів). Шалено красиве місце, що викликає бажання перебування якомога довше. Провиною всьому трикілометровий пляж Плайя-Андрес у лагуні, захищеній від великих хвиль багатим кораловим рифом. Глибина пляжу дорівнює всього півтора метри, що робить його ідеальним для дайвінгу. Білий пісок та чиста вода додають усім фарбам яскравість і збільшують контраст деталей.

Для відпочиваючих надається багато розваг (водні, теніс та ін.), Делікатесна кухня з великою кількістю рибних страв, прогулянки по заповідній території, екскурсії в Центральний парк, Національний палац, Ботанічний сад, на острів Лос-Піньос, Ла-Матіка.

Сезон – з жовтня до квітня.

Плайя Хуан Доліо

Омиваємий водами Карибського моря курорт розкинувся за півгодини їзди від столиці Домінікани (на захід). Відпочиваючі віддають йому перевагу в січні, лютому або в березні, коли можна спокійно блаженствувати на пляжі, не замислюючись про погодні негаразди.

На увагу заслуговують коралові рифи, що дозволяють випробувати принади дайвінгу і снорклінгу, прогулянки в печеру індіанців, відвідування квіткової ферми.

Хуан Доліо має все для спокійного красивого релаксу, що виключає будь-який дискомфорт.

Пляжний курорт Кабарете

Порівняно молодий курорт, розташований у цікавому місці – у північній частині, де великі хвилі є запорукою першокласного серфінгу всіх видів. Спортсмени та любителі приїжджають сюди у лютому та у березні – найкращий час хвиль. Молодий вік відпочиваючих вплинув на інфраструктуру Кабарете, яка включає сучасні готелі, ресторани, клуби. Різноманітність смаків дарує кухня, більш орієнтована на європейську, хоча є й традиційні страви. Екскурсії представлені пішохідними прогулянками до Національного парку.