Досконалості Балі немає межі - це прекрасний у всіх сенсах курорт, де життя набуває насичений смак. Здається, ніби острів створений виключно за райськими чудовими зразками - все вишукано і красиво, різноманітно і яскраво. Потрапивши сюди, ти стаєш бранцем яскравого респектабельного відпочинку, наскрізь пронизаного променями екваторіального сонця.

Де знаходиться Балі

Мрії про Балі завжди повинні приводити до Індонезії. Саме її провінцією є Балі, загублений у групі Малих Зондських островів. Південну сторону острова омиває Індійський океан, північну – міжостровне однойменне море Балі. Вони створюють особливі кліматичні умови, відокремлюючи острів від стандартної, загальної для регіону погоди. Сусідом Балі став острів Ява, де влаштувалася столиця Індонезії Джакарта.

Центральне розташування, між Індією та Австралією і всередині архіпелагу, Острова богів, як здавна називають Балі, говорить про його захищеність від цунамі та інших несприятливих погодних умов, також звідси зручно вирушати в екскурсійні тури, орієнтовані на сусідні пам'ятки (м. Джакарта, о. Флорес, парк Комодо, вулкан Келімуту).

Погодні умови

Сезон відпочинку на Балі продовжується протягом року. Так склалося через те, що острів розташований у зоні екваторіально-мусонного клімату, тому тут чітко виділяється лише два сезони:

 • сухий - з травня по жовтень, коли температура повітря коливається в межах від 26 ° С до 30 ° С, немає підвищеної вологості та відпочинок проходить у комфортних умовах;
 • вологий - з листопада до квітня, коли переважають нічні дощі, а температура повітря в середньому діапазоні досягає від 27 °С до 32 °С.

Вода на Балі прогрівається до температури 26-29 ° С, перетворюючи пляжний відпочинок на окрему релакс-терапію.

Причини нереальної популярності

Звичайно ж, основною причиною любові туристів до Балі є пляжі – чудові розсипи золотисто-білого піску, з чистою прозорою водою і високими пальмами. Такі ландшафти не залишають байдужими. Крім того, на Балі можна милуватися:

 • тропічним лісом;
 • рисовими терасами;
 • стародавніми храмами та іншою культурною спадщиною.

Приваблюють:

 • смачна кухня;
 • численні клуби та тусовки;
 • загальний респектабельний рівень відпочинку;
 • наявність спокійних місць з усіма благами цивілізації для сімейного та відокремленого відпочинку;
 • чудовий дайвінг та серфінг.

Топ-5 курортів Балі

Крім перерахованих причин популярності Балі існують інші, їх приємно оцінити самостійно на обраному курорті. Втім, досвідчені туристи рекомендують не зупинятися в одному місці - острів маленький, його легко повністю об'їхати за час відпочинку і отримати сильні враження.

Курорт Джімбаран

Курорт розташувався в тихій бухті південно-західного узбережжя острова, звідки відкривається ідеальний панорамний вид на Індійський океан. Затока прекрасна у будь-який час дня, але ввечері мальовничий краєвид нагадує сміливі картини художників зі світовим ім'ям.

Пляж широкий, із біло-золотим піском. З одного боку його омивають прозорі бірюзово-блакитні води океану, а з іншого оздоблюють скелясті схили. Відпочиваючі люблять коралові рифи, тому що дайвінг і снорклінг виходить тут насичено-чудовим, як і серфінг, що вибухає адреналіном та емоціями.

Джимбаран має розвинену інфраструктуру, властиву елітним курортам. До послуг гостей першокласні готелі, спа-салони, ресторани, магазини та інші вигоди.

Кута

Південний курорт, гучна слава, про який розлетілася по всьому світу і вперто примножується новими захопленими відгуками. Це жваве місце, орієнтоване на молодь зі своїми потребами та стилем життя.

Розташувалася Кута неподалік аеропорту, що впливає на її відвідуваність. Відпочиваючим надано свободу дій:

 • клуби та бари;
 • безліч ресторанів та кафе з кухнями всього світу;
 • захоплюючий шопінг у люкс-бутиках та брендових магазинах;
 • екскурсії (наприклад, у храм біля океану Танах Лот);
 • величезний аквапарк;
 • якісний дайвінг та серфінг.

Окремо варто сказати про пляжі загальною довжиною 8 кілометрів, які тягнуться з півдня (елітна частина) на північ. Це гарна широка смуга біля блакитної води, з м'яким дрібним золотистим піском, зручним для занурення дном та нескінченним сонцем. Ряд спеціально висаджених кущів та дерев дає затишну тінь, у якій можна сховатися від спеки.

Пляжний курорт Семіньяк

Дуже багато порівнянь цього курорту з Кутою, але є головна відмінність - Семіньяк вважається місцем респектабельного спокійного відпочинку, без неприборканого прояву почуття свободи. Він являє собою повністю огороджену територію з красивими доглянутими пляжами і елітними готелями. Відпочиваючі описують курорт одним словом – екзотичний комфорт.

Курорт Денпасар

Столиця Балі, яка знаходиться у центрі острова і не має виходу до узбережжя. Цей маленький недолік компенсується великою культурною спадщиною – палацами, храмами, музеями та іншими цікавими з погляду духовної культури місцями.

Любителям пляжного відпочинку не варто відразу засмучуватися і їхати на інший курорт, адже в 10 хвилинах від столиці на всю потужність функціонують два чудові пляжі:

 1. Легіан (7 км від міста), де сталевий колір ранкового піску відтінюється блакитними відтінками води, комфортна впорядкована територія та рай для серфінгістів;
 2. Санур (10 км від міста), де узбережжя вкрите жовтим дрібним піском, прозора тепла вода та пологий вхід. Справжня ідилія для дайвінгу.

Нуса Дуа

Єдиний туристичний елітний комплекс курорт, розташований на власному півострові. Тут все відповідає сучасності та запитам забезпечених гостей: спа-центри, готелі, ресторани, найкращий на Балі шопінг, безліч цікавих екскурсій, розваги. Дивовижні, створені людиною ландшафти території продумані до дрібних деталей, є охорона. На білих пляжах панує спокій і безмовний шик.

Відпочивати найкраще влітку, коли температура коливається в межах 30 ° С, а період з листопада по квітень краще виключити через дощі.