Так склалося ще з 60-х р. ХХ століття, що на Гоа вирушають заради відчуття високого блаженства та почуття свободи. Пам'ятаєте знаменитий рух хіпі? А зародилося воно саме у цьому невеликому індійському штаті-курорті. Виною всьому атмосфера, чудові безтурботні пляжі і відстороненість від мирської метушні, автоматично накриває кожного, хто опинився на території Гоа.

Коротка довідка про місцезнаходження та клімат

Гоа затишно влаштувався серед центральних штатів південно-західної Індії. Його узбережжя омивається водами Аравійського моря, погода завжди тепла та ясна. Велика кількість сонця приваблює туристів, які люблять ніжитися в його променях.

Мінімальна температура повітря на пляжах тримається на позначці +20 ° C, тобто навіть взимку не буває холодно, що дозволяє чудово зимувати на Гоа протягом холодів у нашому кліматичному поясі. До речі, найкращий час для відпочинку – з жовтня до березня, коли повітря прогрівається з +21 до +32 °C. У травні вже починається спека, що накриває пляжі до вересня. Загальним часом для туристів прийнято вважати кінець жовтня-квітень, а з червня до вересня штат набирається сили під краплями частих дощів.

Цікаві особливості Гоа

Будь-який курорт має свої відмінні характеристики, через які його обирають відпочиваючі. Для Гоа це такі пункти:

 1. комфортна погода цілий рік;
 2. мальовничі пейзажі, навіть якщо це різні сторони штату;
 3. штат умовно поділений на дві частини фортом Агуада – Південну (спокійний елітний відпочинок) та Північну (галасливий насичений відпочинок для епатажних представників суспільства), що дає в разі потреби можливість змінювати локації та вид відпочинку;
 4. загальна кількість пляжів (усі вони громадські) – близько сорока на береговій лінії завдовжки приблизно 100 кілометрів;
 5. місця проживання класифікуються від простих шале та хостелів до п'ятизіркових готелів;
 6. колір пляжного піску – жовто-сірий та червоно-сірий, ця специфічна характеристика обумовлена ​​вулканічним походженням пісочного шару;
 7. багате морепродуктами та рибою меню, що стало гордістю багатьох закладів Гоа;
 8. порівняно бюджетний відпочинок як для такого казково-прекрасного місця.

Топ-5 пляжів Гоа

Ми розкриємо рейтинговий список пляжів Північного Гоа, того самого, який зараз став місцем феєричного відпочинку запальної молоді, колишніх хіпі, а також людей, які не мислять життя без волі та імпровізації.

Субтропічний клімат перерахованих нижче курортів врівноважує спеку та високу вологість наявністю поруч океану, перебування тут надзвичайно комфортне, тому туризм займає пріоритетний напрямок в економіці штату. Судіть самі про індивідуальні принади кожного окремого курорту.

Пляж Анджуна

Природне надбання цього куточка штату вражає різноманітністю і заряджає позитивом. Ви побачите широкі пляжі з дрібним сірим піском, по якому видно темніші розводи, гори і скелі з камінням, що скотилися на самий берег, багато зелені.

Незважаючи на пологий вхід у воду, глибина настає досить швидко. Любителі плавати оцінюють через це пляж у всі п'ять зірок.

Розваги представлені стандартним молодіжним пляжним набором:

 • дайвінг;
 • скутери, яхти/човни та ін;
 • безліч вечірок, серед яких виділяються гоа-транс-вечірки.

Цікаве місце – колись стихійний ринок, що оформився у масштабний торговий захід. Сюди поспішають продавці з різних куточків Індії, включаючи Тибет та Кашмір. Можна спробувати знайти справді унікальну та дорогу річ: сувенір із золота, бронзи або срібла, виріб із сандалу або бурштину, прикраси, вишуканий килим або ароматний натуральний чай.

Пляж Калангут

Пляжі Калангута розтяглися на сім кілометрів – значний простір для незабутнього відпочинку. Туристи із задоволенням залишаються тут, щоб разом із спогляданням неповторної краси природи безперешкодно розділяти свій веселий настрій із друзями та іншими компаніями відпочиваючих.

Курорт може похвалитися наявністю добре розвиненої інфраструктури:

 • багато різних готелів;
 • нічні клуби для будь-яких запитів;
 • ресторани;
 • магазини та невеликі торгові точки;
 • картинна галерея;
 • курси масажів, танців та ін.

Відпочиваючі отримують величезний заряд енергії та емоцій, що пробуджують позитивне ставлення до життя.

Пляж Морджім

Один з курортів Північного Гоа, де прийнятний відпочинок з дітьми, сімейне дозвілля. Особливість – пологі пляжі невеликої глибини, пухнастий пісок на узбережжі та багато простору. До речі, тут немає каміння.

Спокійний та розмірений відпочинок доповнюється водними розвагами, серед яких лідирує віндсерфінг.

Пляж Арамболь

Пляжний курорт віддалений від аеропорту і визнаний як центральне місце всіх розваг на Гоа для людей, позбавлених забобонів і непотрібних рамок, нав'язаних суспільством.

Довгий пляж здатний розмістити всіх своїх гостей. Замість готелів та ресторанів вони віддають перевагу бунгало та барам, замість культурних програм – цілодобову тусовку. Через дорогу від пляжу є котеджі, недалеко розкинувся під високим небом ставок із прісною водою.

Арамболь підкорює неземною красою природи, чудовим пляжем, відкритою атмосферою та можливістю відпочивати як серед галасливих компаній, так і в відокремленому містечку, загубленому подалі від веселого натовпу.

Пляж Ашвем

Екзотика цього курорту починається з кольору його піску - темного і м'якого, немов привезеного звідкись з іншої планети. Ця особливість підкреслюється бірюзовим відтінком прозорої води та білими шале, розсипаними по узбережжю. Пляж чистий, без каміння, дозволяє повністю розслабитися і перейнятися духом безтурботності.

Тут завжди мало відпочиваючих, тому що Ашвем на рівень вищий за інші курорти і має відповідні ціни. Однак для тих, хто все ж таки вибере його для релаксу, курорт розкривається тихою і чарівною красою.