Таїланд став популярним туристичним напрямком для відпочиваючих зі всього світу. Цьому сприяли відмінні погодні та кліматичні умови, транспортна розв'язка та гостинні жителі, які швидко зорієнтувалися та врахували потреби/побажання туристів, які відвідують країну заради якісного відпочинку.

Багато хто з відпочиваючих, як ідеальне для себе місце відходу від реальності вибрали острів Пхукет, розташований біля західного узбережжя Таїланду. Сюди їх привабили неймовірної краси пляжі та комфортні умови. Хоча на острові багатий вибір локацій, все ж таки є негласні лідери, яких хочеться розглянути детальніше.

Найкращі пляжі Пхукету

Отже, топ-пляжів Пхукету складають:

  1. Патонг;
  2. Камала;
  3. Сурін;
  4. Банг-Тао;
  5. Карон.

Усі вони є втіленням традиційного тропічного відпочинку та мрією, яку обов'язково хочеться виконати.

Пляж Патонг

Найпопулярніше місце відпочинку як у місцевих жителів, так і у туристів. По суті, це центр Пхукета, його серце та актив. Ще на початку двохтисячних років місцевість була маленьким селом, де промишляли рибалки, але переорієнтація на туристичні послуги викликала потужний поштовх у розвитку Патонга. Зараз він – повноцінне місто з багатим спектром послуг та максимально розвиненою інфраструктурою. Спонсори не соромляться у засобах, підвищуючи популярність пляжу та залучаючи відвідувачів.

Патонг любить молодь. Тут багато барів та кафе, постійно проводяться дискотеки та розважальні заходи, є де відпочити та є на що подивитися.

Хоча влада старанно стежить за дисципліною в місті, увечері місто перетворюється на суцільну вечірку. Прямо на вулицях починається стихійна торгівля, у тому числі раритетними речами, на будь-який смак та гаманець. Закликають зайти у гості кафе та ресторани, звучить музика різних стилів.

Пляж Патонг довжиною близько 3 кілометрів знаходиться у межах міста. Вздовж узбережжя проходить дорога, тому інфраструктура розвинена і тут на найвищому рівні. Туристи можуть вибрати собі місце для відпочинку біля води, орендувати шезлонг, парасольку, скористатися водноспортивними розвагами та насолоджуватися маленьким раєм на Землі.

Пляж Камала

Цей чарівний пляж знаходиться у затишній бухті. Він протягнувся на 2 кілометри та має ширину приблизно 40 метрів. Піщаний берег з пологим входом оптимальної глибини подобається дорослим та дітям. Пляж користується популярністю для купання з жовтня до травня, коли на ньому немає хвиль, а ось коли з'являються хвилі, сюди поспішають любителі серфінгу та кайтсерфінгу. Локація характеризується спокійною атмосферою та розміреним перебігом днів.

Берегова лінія має рідку власну тінь, що падає від дерев. Цей факт відіграє велику роль для тропічної зони, тому що активне сонце часто завдає шкоди несвідомим відпочиваючим.

На пляжі можна орендувати шезлонг, купаючись, займатися дайвінгом та снорклінгом. Оренда обладнання відбувається на місці, що позбавляє зайвої метушні.

Житло також знаходиться в зоні пішої досяжності прямо на першій береговій лінії. Вибір досить великий і задовольнить усі ваші побажання.

Пляж Сурін

Кілометрове узбережжя зі спокійною атмосферою знаходиться трохи далеко від центру міста. Сьогодні цьому пляжу шириною близько п'ятдесяти метрів віддають перевагу сімейні пари з дітьми, яким до душі прозора вода бірюзового відтінку і прогрітий сонцем пісок. Берегову лінію оздоблюють австралійські сосни. Трохи дивно бачити їх у тропічній зоні замість пальм, але краєвид швидко стає звичним і не викликає подиву. Залишається лише захоплення і задоволення мальовничими краєвидами території.

Цікаво, що на території пляжу Сурін було збудовано перше поле для гольфу. З того часу минуло близько шістдесяти років, на місці поля зараз розкинувся парк.

Влітку (в сезон) відпочиваючі мають можливість займатися дайвінгом та снорклінгом, спостерігаючи підводний світ, іншим часом купання заборонено через високий рівень небезпеки. Місцеві жителі також дуже люблять це місце і не втрачають шансів провести на березі своє дозвілля.

Пляж Банг Тао

На Пхукет, як і будь-якому курорті, є елітні локації. Банг Тао – одна з них. Тут на восьмикілометровому узбережжі бухти розташувалися першокласні готелі та комплекси. Наприклад, Лагуна, що включає п'ять готелів.

На півночі пляжу є затока, основною пам'яткою якої став кораловий риф. Місце має величезну популярність і не має на Пхукеті аналогів.

Бежевий пісок пляжу та прозора вода гармонують з високими деревами, що відкидають тінь. У сезон (листопад-квітень) куточок є неймовірно красивим і чарівним місцем для відпочинку.

Атмосферу Банг Тао створюють дорогі ресторани, СПА-комплекси, наявність кінного та гольф-клубу. Першокласний сервіс, характерний для цього пляжу, відчувається скрізь: від чистого узбережжя до щирих усмішок обслуговуючого персоналу.

Пляж Карон

Офіційно визнаний другим за популярністю серед туристів та місцевих жителів Пхукету. Пляжна зона розташувалась уздовж чотирьохкілометрової берегової лінії, її ширина дорівнює п'ятдесяти-сімдесяти метрам. Якщо ви колись чули про співаючий пісок, то він знаходиться саме на цьому пляжі. Кварц у складі піщин викликає цікавий скрип, який і послужив причиною мелодійної характеристики піску.

У південній частині пляжу спокійніше. Відпочиваючі ніжаться під сонцем і насолоджуються підводним плаванням з маскою або іншими, доступними в сезон, водними розвагами. А для північної частини характерний драйв, молодіжні тусовки, клуби, постійна музика та невгамовна веселість.

Пам'ятка та родзинка – лісопаркова зона, яку перетинає річка. Тобто, Карон пропонує не тільки безтурботний відпочинок на березі, але й доступні прогулянки територією.

Після відвідування Пхукета скарбничка вражень буде повністю заповнена новими емоціями та спогадами.