В Італії дуже багато хороших курортів, серед яких є як бюджетні варіанти, так і курорти дорожчі, де відпочинок пройде і цікавіше, і з більшим комфортом. Італійські курорти оточені великою кількістю красивих місць та пам'яток, тому тут просто неможливо провести всю відпустку на пляжі.

Вибираючи курорт, перед туристами постає дуже складний вибір через велику кількість пропозицій. Курортні місця відрізняються не тільки рівнем комфорту, а й місцем розташування, адже в Італії можна відпочити як на материку, так і острові. Тут є все необхідне для комфортного відпочинку та розваг туристів різного віку.

Популярні курорти Італії

Найскладніше у плануванні відпустки – вибір курорту. І через велику їх кількість в Італії, зробити вірний вибір складно. В Італії є багато відомих курортів і ми пропонуємо детальніше познайомитися з п'ятьма найкращими з них. Так у ТОП 5 найкращих увійшли такі:

  1. Ріміні;
  2. Амальфі;
  3. Тропея;
  4. Чінкве Терре;
  5. Острів Капрі.

Як бачите в ТОП 5 найкращих курортних місць потрапили італійські курорти, які розташовані і на материку, і на острові, а це чудова можливість порівняти їхні переваги та недоліки.

Можливо, вас зацікавлять гірськолижні курорти Італії

Ріміні

Ріміні сьогодні досить популярний курорт, який вважається одним із найкращих в Італії ще з середини 19 століття. Його візитною карткою є гарні піщані пляжі, які роблять купання максимально приємним та дозволяють отримати максимальну насолоду під час відпочинку.

Курорт активно розвивався у всіх напрямках і на сьогоднішній день не викликає жодних нарікань та запитань. Ріміні є не лише центром розваг та веселощів на узбережжі під час пляжного сезону, але ще й морським серцем регіону. З огляду на це немає нічого дивного в тому, що тут є велика кількість готелів, клубів, ресторанів, магазинів та інших розваг для відпочиваючих.

Крім красивих пляжів і відпочинку біля моря, Ріміні пропонує своїм відвідувачам відпочинок у парках розваг, тематичних парках та екскурсії до старовинних пам'яток, таких як храми, музеї та замки.

Пропонуємо ознайомитись з пляжами Сардинії, де можна провести незабутній відпочинок

Амальфі – одне з найулюбленіших місць європейців

Узбережжя Амальфі здавна було одним із улюблених місць італійців, проте сьогодні курорт вже дуже популярний і серед європейців. Амальфі розташований у красивій скелястій місцевості, яка є шедевром природної архітектури та не залишить байдужим жодного туриста.

Амальфі пропонує туристам не тільки відпочинок на узбережжі та гарні краєвиди. Тут дуже багато цікавих визначних пам'яток, які дозволять внести різноманітність у ваш відпочинок. Так неподалік Амальфі, всього в годині їзди, знаходиться Неаполь. А красиві панорамні знімки можна зробити із собору Сант-Андреас, з вершини якого відкривається неповторний вид на місто.

Маленька, але затишна Тропея

Не всі відомі курорти Італії дивують значними розмірами. Одним з таких невеликих, але дуже затишних курортів є Тропея, краса якої сягнула нашого часу практично недоторканою. Це курортне містечко розташоване на березі Тірренського моря. Вода відрізняється надзвичайною чистотою та дозволяє добре розглянути дно навіть на глибоководді. Більшість населення під час курортного сезону складають туристи, які щорічно приїжджають сюди заради комфортного відпочинку та купання в дзеркально чистій воді.

Крім скелястих пейзажів та моря, курорт пропонує туристам достатньо розваг. Влітку у Тропеї проводиться багато свят. Завдяки їм можна відчути колорит цього регіону та скуштувати унікальні страви, які готують лише у цій частині країни. Також у туристів є унікальна можливість - піднятися до вулкана Стромболі і відвідати інші визначні пам'ятки, тому нудьгувати на курорті точно не вийде.

Чинкве Терре

Чи доводилося вам колись відпочивати у національному парку? Якщо ні, то відпочинок у Чінкві Террі – слушна можливість. Наприкінці минулого століття Чінкве Терре було визнано всесвітньою спадщиною. Сьогодні до складу цього курорту входить п'ять міст:

  1. Манарол;
  2. Монтеросо;
  3. Ріомаджоре;
  4. Вернацца;
  5. Корнілля.

Між містами є пішохідні, які дають змогу не лише переміщатися між містами, а й досліджувати околиці. На курорті розташовано багато пляжів і серед них можна відшукати як багатолюдні, так і відокремлені. Більшість пляжів галькові, однак є і піщані, наприклад, у Монтероссо, який до того ж є і найбільшим.

Чінкве Терре - найкращий вибір для туристів, які воліють весь час проводити на узбережжі. Погода на цьому курорті практично завжди безвітряна, а вода спокійна і тепла, тому плавати можна будь-коли.

Острів Капрі

Острів Капрі розташований у затоці, а узбережжя всіяне бухтами та високими скелями. Великі скелі та печери острова викликають непідробний інтерес практично у всіх туристів. Печера Блакитний грот – це ключова пам'ятка острова, відвідати яку можна лише на човні.

Капрі оповитий безліччю міфів і легенд і це робить острів ще більш мальовничим. Відпочинок на цьому курорті буде дуже захоплюючим, проте варто знати, що готелі розташовані далеко від узбережжя, але це навряд чи можна назвати істотним недоліком курорту на невеликому острові.

Які міста найчастіше відвідують туристи в Італії

Крім відпочинку на італійських курортах, туристи приїжджають до Італії з метою відвідати цікаві пам'ятки та відомі міста. Перше місце за популярністю займає Рим, далі йде Венеція та Мілан. Також туристи часто відвідують Флоренцію, Пізу, Сорренто та Неаполь. Ці міста найбільш популярні серед туристів, які приїжджають до країни навіть не вперше. Адже більшість туристів знає, що в Італії багато місць, які хочеться відвідати знову і знову.

Пропонуємо ознайомитися з найкращими пам'ятками Риму